fbpx
Wellness By Oriflame
Wellness By Oriflame

Omega 3 zapewnia dzienne spożycie kwasów tłuszczowych omega 3 , które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wielu ważnych narządow: serca , muzgu i oczu. Produkt ten jest dobrze przyswajalny , 2 kapsułki dziennie zapewniają zaspokojenie potrzeb naszego organizmu. Omega3 pozyskiwany jest z całych , dziko żyjących małych ryb poławianych w sposób zrównoważony zgodnie z kryteriami Friend of the Sea. Suplementacja w dzisiejszych czasach pozwala na uczymanie odporności naszego organizmu . Oprócz korzyści zdrowotnych dla serca, kwasy tłuszczowe omega 3 mogą zdziałać znacznie więcej. Czy wiesz, że są częścią błon komórkowych i dlatego mają kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania komórek? Twój organizm wykorzystuje kwas EPA do produkcji cząsteczek sygnalizacyjnych zwanych eikozanoidami, które pełnią wiele ważnych funkcji i zmniejszają stany zapalne. 
DHA jest ważnym elementem struktury skóry i siatkówki oka. Jest również niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu u dzieci oraz jego prawidłowej pracy w dzieciństwie i życiu dorosłym.  Spadek DHA w późniejszym okresie życia wiąże się z zaburzeniami funkcji mózgu i początkiem choroby Alzheimera.  
Ostatnie badania wskazują również, że suplementy omega 3, stosowane wspomagająco w leczeniu depresji, zmniejszyły jej objawy, uzupełniając działanie leków przeciwdepresyjnych. 

Dodaj komentarz