fbpx
REJESTRACJA W ORIFLAME

Rejestrując się w klubie Oriflame nabywasz wiele przywilejów.

Po wypełnieniu formularza i aktywowaniu swojego konta możesz poznać wszystkie korzyści wynikające z członkostwa, Twoje zakupy będą tańsze o 20% od cen katalogowych. Dedykowane dla Ciebie programy i dodatkowe oferty, możesz korzystać z bezpłatnych aplikacji i szkoleń. Zyskujesz też pomoc opiekuna, który pomoże złożyć zamówienie i wprowadzi Ciebie w świat Oriflame. Do Ciebie należy decyzja jak często będziesz składać zamówienia i jak duże one będą. Kosmetyki to stały element naszego życia towarzyszą nam od najmłodszych lat. W ofercie znajdziesz propozycje do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny. Ty decydujesz czy będziesz polecać produkty warte polecenia wśród bliskich Tobie osób. Gwarancja satysfakcji i możliwość zwrotów i reklamacji sprawiają, że zakupy w Oriflame są bezpieczne.

SPRAWDŹ KORZYŚCI! ZAPISZ SIĘ I ZYSKUJ!

DLACZEGO WARTO BYĆ W ORIFLAME?

20% ZNIŻKI
NA CAŁY ROK*

Już przy pierwszym zamówieniu,
także na produkty już przecenione
w katalogu.

PROMOCJE, RABATY
I PREZENTY TYLKO
DLA KLUBOWICZÓW

Nowy dzień, nowa oferta
– sprawdzaj codziennie!

WYSOKIEJ JAKOŚCI,
SZWEDZKIE PRODUKTY

Znakomite kosmetyki i suplementy
diety czerpiące z bogactwa natury
oraz ekscytujące premiery
co 3 tygodnie!

DARMOWA
DOSTAWA

przy zakupie
wybranych produktów

PROGRAM
WITAMY

Sprawdź program dla nowo
zarejestrowanych osób!
Odbieraj nagrody i korzystaj
z darmowej dostawy!

*jednorazowa opłata 6,90 zł uprawnia do odnawialnej całorocznej zniżki.

PROGRAM WITAMY DLA NOWYCH KLUBOWICZÓW.

Zdobywaj wspaniałe nagrody w programie WITAMY, który dedykowany jest tylko nowym klubowiczom. Składając pierwsze zamówienie, upewnij się, że łączna ilość PC (punktów członkowskich) wynosi minimum 50. W pierwszym zamówieniu kolejnego katalogu dołączy się nagroda. Program trwa trzy kolejne katalogi.

Nagrody w programie WITAMY

Oriflame stwarza wiele możliwości. Ty decydujesz czy będziesz kupować produkty na własne potrzeby czy te, które polubisz będziesz polecać innym. Pamiętaj, że Oriflame to też możliwości biznesowe a zasady i możliwości działania znajdziesz w planie marketingowym.

Plan marketingowy Oriflame

Członkostwo w klubie Oriflame daje możliwość oszczędzania na własnych zakupach i udziału w atrakcyjnych programach dla wszystkich klubowiczów. Twoje kosmetyki będą tańsze o 20% od ceny katalogowej. Możesz skorzystać też z aktywności polegającej na sprzedaży produktów, które polubiłaś. Pamiętaj, że od pierwszego zamówienia masz przywilej budowania grupy klubowiczów i korzystania z tabeli rabatów wynikowych. Proponując innym członkostwo stajesz się opiekunem dla nowych klubowiczów. Oriflame wynagrodzi Twoje zaangażowanie wypłacając bonus wynikowy o wartości od 4% do 24% obrotu handlowego całej grupy.

Program Zapraszaj

Proponując członkostwo w klubie Oriflame możesz uczestniczyć w atrakcyjnych programach dla opiekunów. Powiedz o możliwościach i zasadach chłonkostwa koleżanką , znajomym, osobą z Twojego otoczenia. Pomocnym narzędziem do rozpoczęcia tej aktywności jest stworzenie swojej listy kontaktów.