fbpx
REJESTRACJA W ORIFLAME

Rejestrując się w klubie Oriflame nabywasz wiele przywilejów.

Po wypełnieniu formularza i aktywowaniu swojego konta możesz poznać wszystkie korzyści wynikające z członkostwa, Twoje zakupy będą tańsze o 20% od cen katalogowych. Dedykowane dla Ciebie programy i dodatkowe oferty, możesz korzystać z bezpłatnych aplikacji i szkoleń. Zyskujesz też pomoc opiekuna, który pomoże złożyć zamówienie i wprowadzi Ciebie w świat Oriflame. Do Ciebie należy decyzja jak często będziesz składać zamówienia i jak duże one będą. Kosmetyki to stały element naszego życia towarzyszą nam od najmłodszych lat. W ofercie znajdziesz propozycje do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny. Ty decydujesz czy będziesz polecać produkty warte polecenia wśród bliskich Tobie osób. Gwarancja satysfakcji i możliwość zwrotów i reklamacji sprawiają, że zakupy w Oriflame są bezpieczne.

PROGRAM WITAMY DLA NOWYCH KLUBOWICZÓW.

Zdobywaj wspaniałe nagrody w programie WITAMY, który dedykowany jest tylko nowym klubowiczom. Składając pierwsze zamówienie, upewnij się, że łączna ilość PC (punktów członkowskich) wynosi minimum 50. W pierwszym zamówieniu kolejnego katalogu dołączy się nagroda. Program trwa trzy kolejne katalogi.

Nagrody w programie Witamy.NAGRODA DLA NOWYCH KLUBOWICZÓW, KTÓRZY ZŁOŻĄ PIERWSZE ZAMÓWIENIE W CIĄGU 7 DNI OD DATY REJESTRACJI.

Rejestracja w Klubie Oriflame otwiera możliwości biznesowe.

Plan marketingowy to drogowskaz - jak zarobić pieniądze

i realizować kolejne marzenia. Do Ciebie należy decyzja

jak to wykorzystasz.

Dochody ze współpracy mogą uzupełnić Twój budżet.

Plan marketingowy Oriflame

Członkostwo w klubie Oriflame daje możliwość oszczędzania na własnych zakupach i udziału w atrakcyjnych programach dla wszystkich klubowiczów. Twoje kosmetyki będą tańsze o 20% od ceny katalogowej. Możesz skorzystać też z aktywności polegającej na sprzedaży produktów, które polubiłaś. Pamiętaj, że od pierwszego zamówienia masz przywilej budowania grupy klubowiczów i korzystania z tabeli rabatów wynikowych. Proponując innym członkostwo stajesz się opiekunem dla nowych klubowiczów. Oriflame wynagrodzi Twoje zaangażowanie wypłacając bonus wynikowy o wartości od 4% do 24% obrotu handlowego całej grupy.

Program Zapraszaj

Proponując członkostwo w klubie Oriflame możesz uczestniczyć w atrakcyjnych programach dla opiekunów. Powiedz o możliwościach i zasadach chłonkostwa koleżanką , znajomym, osobą z Twojego otoczenia. Pomocnym narzędziem do rozpoczęcia tej aktywności jest stworzenie swojej listy kontaktów.