fbpx
REJESTRACJA W ORIFLAME

Rejestrując się w klubie Oriflame nabywasz wiele przywilejów.

Po wypełnieniu formularza i aktywowaniu swojego konta możesz poznać wszystkie korzyści wynikające z członkostwa, Twoje zakupy będą tańsze o 15% od cen katalogowych. Dedykowane dla Ciebie programy i dodatkowe oferty, możesz korzystać z bezpłatnych aplikacji i szkoleń. Zyskujesz też pomoc opiekuna, który pomoże złożyć zamówienie i wprowadzi Ciebie w świat Oriflame. Do Ciebie należy decyzja jak często będziesz składać zamówienia i jak duże one będą. Kosmetyki to stały element naszego życia towarzyszą nam od najmłodszych lat. W ofercie znajdziesz propozycje do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny. Ty decydujesz czy będziesz polecać produkty warte polecenia wśród bliskich Tobie osób. Gwarancja satysfakcji i możliwość zwrotów i reklamacji sprawiają, że zakupy w Oriflame są bezpieczne.

SPRAWDŹ KORZYŚCI! ZAPISZ SIĘ I ZYSKUJ!

DLACZEGO WARTO BYĆ W ORIFLAME?

15% ZNIŻKI
NA CAŁY ROK*

Już przy pierwszym zamówieniu,
także na produkty już przecenione
w katalogu.

PROMOCJE, RABATY
I PREZENTY TYLKO
DLA KLUBOWICZÓW

Nowy dzień, nowa oferta
– sprawdzaj codziennie!

WYSOKIEJ JAKOŚCI,
SZWEDZKIE PRODUKTY

Znakomite kosmetyki i suplementy
diety czerpiące z bogactwa natury
oraz ekscytujące premiery
co 3 tygodnie!

DARMOWA
DOSTAWA

przy zakupie
wybranych produktów

PROGRAM
WITAMY

Sprawdź program dla nowo
zarejestrowanych osób!
Odbieraj nagrody i korzystaj
z darmowej dostawy!

PROGRAM WITAMY DLA NOWYCH KLUBOWICZÓW.

Zdobywaj wspaniałe nagrody w programie WITAMY, który dedykowany jest tylko nowym klubowiczom. Składając pierwsze zamówienie, upewnij się, że łączna ilość PC (punktów członkowskich) wynosi minimum 50. W pierwszym zamówieniu kolejnego katalogu dołączy się nagroda. Program trwa trzy kolejne katalogi.

Oriflame stwarza wiele możliwości. Ty decydujesz czy będziesz kupować produkty na własne potrzeby czy te, które polubisz będziesz polecać innym. Pamiętaj, że Oriflame to też możliwości biznesowe a zasady i możliwości działania znajdziesz w planie marketingowym.

Plan marketingowy Oriflame

Członkostwo w klubie Oriflame daje możliwość oszczędzania na własnych zakupach i udziału w atrakcyjnych programach dla wszystkich klubowiczów. Twoje kosmetyki będą tańsze o 20% od ceny katalogowej. Możesz skorzystać też z aktywności polegającej na sprzedaży produktów, które polubiłaś. Pamiętaj, że od pierwszego zamówienia masz przywilej budowania grupy klubowiczów i korzystania z tabeli rabatów wynikowych. Proponując innym członkostwo stajesz się opiekunem dla nowych klubowiczów. Oriflame wynagrodzi Twoje zaangażowanie wypłacając bonus wynikowy o wartości od 4% do 24% obrotu handlowego całej grupy.

Program Zapraszaj

Proponując członkostwo w klubie Oriflame możesz uczestniczyć w atrakcyjnych programach dla opiekunów. Powiedz o możliwościach i zasadach chłonkostwa koleżanką , znajomym, osobą z Twojego otoczenia. Pomocnym narzędziem do rozpoczęcia tej aktywności jest stworzenie swojej listy kontaktów.