REJESTRACJA W ORIFLAME

Rejestrując się w klubie Oriflame nabywasz wiele przywilejów.

Po wypełnieniu formularza i aktywowaniu swojego konta możesz poznać wszystkie korzyści wynikające z członkostwa, Twoje zakupy będą tańsze o 20% od cen katalogowych. Dedykowane dla Ciebie programy i dodatkowe oferty, możesz korzystać z bezpłatnych aplikacji i szkoleń. Zyskujesz też pomoc opiekuna, który pomoże złożyć zamówienie i wprowadzi Ciebie w świat Oriflame. Do Ciebie należy decyzja jak często będziesz składać zamówienia i jak duże one będą. Kosmetyki to stały element naszego życia towarzyszą nam od najmłodszych lat. W ofercie znajdziesz propozycje do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny. Ty decydujesz czy będziesz polecać produkty warte polecenia wśród bliskich Tobie osób. Gwarancja satysfakcji i możliwość zwrotów i reklamacji sprawiają, że zakupy w Oriflame są bezpieczne.

PROGRAM WITAMY DLA NOWYCH KLUBOWICZÓW.

Zdobywaj wspaniałe nagrody w programie WITAMY, który dedykowany jest tylko nowym klubowiczom. Składając pierwsze zamówienie, upewnij się, że łączna ilość PC (punktów członkowskich) wynosi minimum 50. W pierwszym zamówieniu kolejnego katalogu dołączy się nagroda. Program trwa trzy kolejne katalogi.

Elektryczna wyciskarka do owoców dla aktywnych klubowiczów latem.

Na okres lata Oriflame proponuje nowy program z rewelacyjną nagrodą dla Twojego zdrowia. Wystarczy zarejestrować się w klubie i w każdym katalogu od 9 do 11 złożyć zamówienie o wartości minimum 50 PC(punkty członkowskie). Elektryczna wyciskarka do soku dołączy się w drugim kroku zamówienia za 19,90 zł .

Rejestracja w Klubie Oriflame otwiera możliwości biznesowe.

Plan marketingowy to drogowskaz - jak zarobić pieniądze

i realizować kolejne marzenia. Do Ciebie należy decyzja

jak to wykorzystasz.

Dochody ze współpracy mogą uzupełnić Twój budżet.