KLIENTKA VIP

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.PROGRAM WITAMY DLA WSZYSTKICH NOWYCH KLUBOWICZÓW

Nagrody do odbioru w kolejnych katalogach .

Zdobywaj atrakcyjne nagrody przez 3 kolejne katalogi . W każdym zamów produkty odpowiadające 50 PC (punkty członkowskie ) w pierwszym zamówieniu kolejnego katalogu będzie czekała nagroda . Na start opłata za przesyłkę gratis !


Chciałabyś dołączyć do wyjątkowego grona osób, które mogą korzystać ze specjalnych ofert na kosmetyki do pielęgnacji ciała, kosmetyki kolorowe oraz perfumy? Przedstawiamy Ci możliwość zapisania się do Klubu Oriflame i uzyskania statusu klienta VIP! Poznaj szeroki wachlarz korzyści, jakie może Ci przynieść dołączenie do nas. Oriflame to marka kosmetyków, określana jako jedna z najlepszych! Firma znajduje się na wysokich pozycjach w sprzedaży bezpośredniej. Nie bez powodu zaufały jej tysiące osób i konsultantów, dołączając do wspólnoty, którą zrzesza miłość do kosmetyków i wzajemna motywacja do ciężkiej pracy na własny sukces.

Czym różni się klient VIP od konsultanta?

Dołączając do klubu Oriflame nie stajesz się od razu konsultantem, chociaż zostaje Ci przyznany taki status. Jesteś klientem VIP, kiedy robisz zakupy tylko dla siebie – bez dodatkowego zarobku, ale masz dostęp do wszystkich wyjątkowych przywilejów konsultanta. Natomiast jeśli chcesz wyznaczyć sobie nową ścieżkę kariery, samodzielnie stworzyć sieć klientek i dowolnie zarządzać czasem pracy, masz możliwość stania się konsultantem. Wystarczy w tym celu uzyskać pełne członkostwo w klubie. Dzięki temu otrzymasz dodatkowy dochód, bezpłatne szkolenia kosmetyczne i marketingowe, a także możliwość stworzenia własnej strony internetowej.

Co zyskujesz stając się klientem VIP Oriflame?

Zarejestruj się w klubie i ciesz się możliwością zaoszczędzenia oraz otrzymania atrakcyjnych upominków – to takie proste! Jako członek klubu zyskasz możliwość zakupu kosmetyków z 20% upuetsem. Oznacza to, że specjalnie dla Ciebie ceny będą niższe o niż te podane w katalogu. Nie oczekujemy od Ciebie wykonywania żadnych obowiązków lub regularnego składania zamówień. Możesz zrezygnować, kiedy tylko chcesz. Jakie jeszcze są zalety bycia klientem VIP?

– Możesz zbierać punkty, które później wymienisz na atrakcyjne nagrody.

– Przekonasz się, jak wygodnie jest zamawiać kosmetyki Oriflame przez Internet lub telefonicznie, z dostawą pod drzwi (a jeśli spełnisz wybrane warunki, będzie ona darmowa!).
– Otrzymujesz bezpłatne katalogi oraz próbki kosmetyków.
– Masz możliwość zwrotu zamówionych produktów.

Jak widzisz, bycie klientem VIP to fantastyczna okazja do łatwiejszych i tańszych zakupów. Nie czekaj i dołącz już dziś!


ODBIERAJ KOLEJNO NAGRODY ZA REGULARNE ZAKUPY

20% TANIEJ DLA ZAREJESTROWANYCH

w Oriflame


Zostań klientką VIP

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu z gwarancją satysfakcji.

Zyskujesz dostęp do wyjątkowych ofert z 20 % upustem.

Dla Ciebie porady i pomoc z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej .