Wellness by Oriflame

Zdrowie jest w modzie

W ostatnim czasie na topie stało się dbanie o zdrowie, wygląd i samopoczucie, aby w czuć się dobrze we własnej skórze i cieszyć się życiem. Zewsząd jesteśmy zachęcani do większej aktywności fizycznej oraz zwrócenia uwagi na naszą dietę – i słusznie! Utrata wagi i utrzymanie prawidłowego poziomu tkanki tłuszczowej oraz zbudowanie proporcjonalnej sylwetki mogą odmienić Twoje życie na lepsze. Pozwolą wrócić do ulubionych aktywności (które przez nadwagę i brak sił musiały odejść w zapomnienie), poprawić kondycję psychiczną oraz zmienić sposób, w jaki postrzegają nas inni ludzie. W Oriflame stoimy murem za tymi, którzy chcą walczyć o swoje zdrowie i urodę, dlatego stworzyliśmy specjalną serię produktów – Wellness By Oriflame.

Nowe produkty z serii Wellness By Oriflame

Zbilansowana dieta zawierająca składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach jest kluczem do utrzymania prawidłowej wagi. Istotna jest również podaż kalorii dostosowana do indywidualnych potrzeb. Jeśli monitorowanie ilości kalorii jest dla Ciebie trudne, masz problem z kontrolowaniem wielkości porcji lub nie masz pomysłu albo czasu na przygotowywanie posiłków, możesz skorzystać z naszego rozwiązania – SuperShake z serii Wellness by Oriflame.

Sposób na dietę od Oriflame

SuperShake to produkt zastępujący główny posiłek, który może stanowić element diety o ograniczonej kaloryczności. Możesz spożywać go raz lub dwa razy dziennie. Spełnia niezbędne kryteria takiego produktu: ma 204 kcal, zawiera 40% energii z białka i minimum 30% witamin i składników mineralnych. Możesz wybierać spośród dwóch pysznych smaków: dostępny jest waniliowy lub czekoladowy. Występuje w postaci proszku, do którego porcji (25g) należy dodać 250ml mleka krowiego lub 310ml napoju sojowego, aby stworzyć koktajl.

W składzie SuperShake znajdziesz:

-20,3-20,7 gramów białka pochodzącego z grochu i wyki,

– 4,5-6,7 gramów błonnika z kukurydzy, bobu i cykorii,

– 23 witaminy i składniki mineralne,

– stewię, czyli naturalną substancję słodzącą.

Jeśli chcesz wypróbować SuperShake, możesz złożyć zamówienie na ten produkt online za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię w drodze po wymarzoną sylwetkę!

Wellness to filozofia życia, według której celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia przez harmonię ciała, umysłu i ducha.

ODŻYWIANIE

RUCH

SUPLEMENTACJA

POZYTYWNE NASTAWIENIE


Nasze rozwiązania w obszarze wellness oraz suplementy diety zostały stworzone, by zapewnić organizmowi optymalną ilość składników odżywczych oraz nie dopuścić do niedoborów żywieniowych, a także osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Nie musisz już zastanawiać się czy Twoja suplementacja jest wystarczająca.

Nasze produkty zapewniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze aby organizm funkcjonował poprawnie.


Eksperci Oriflame dbają o to, by wszystkie produkty Wellness były opracowywane i wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz skuteczności, a przy tym były bezpieczne w stosowaniu. Skuteczność i bezpieczeństwo naszych produktów z serii Wellness są zawsze poparte badaniami klinicznymi. Czy jesteś gotów, by czuć się wspaniale i wyglądać pięknie? Linia Wellness by Oriflame przygotowana została z myślą o osobach, które chcą dbać nie tylko o piękny wygląd, ale również zdrowie i nienaganną sylwetkę. Dzięki naszym produktom, poprawisz swoje zdrowie od środka, co wpłynie też na wygląd skóry, włosów i paznokci. Na linię preparatów Wellness składają się starannie wyselekcjonowane składniki, pochodzące z ekologicznych gospodarstw. które sprawią, że poczujesz się odżywiona i zadbana. W naszej ofercie znajdziesz suplementy diety i niezbędne minerały, których brakuje prawie wszystkim. Dodatkowo w ramach kategorii produktów Wellness, oferujemy również owocowe koktajle proteinowe, batony i dania, dzięki którym skutecznie zadbasz o swoją sylwetkę oraz o przyjemność płynącą ze spożywania smacznych i zdrowych posiłków. Z serią Wellness poprawisz odporność i kondycję całej swojej rodziny. Wybierz produkty najwyższej jakości, które zagwarantują Ci zmianę na lepsze już dziś.


ZAREJESTRUJ SIĘ BY KUPOWAĆ TANIEJ

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.