Współpracuj z Oriflame

Życie pisze różne scenariusze i z pewnością każdy z nas kiedyś znalazł się w sytuacji, w której przydałoby się źródło dodatkowego dochodu. Niektórym natomiast zwyczajnie brakuje inspiracji do dalszego rozwoju i bezskutecznie szukają dróg do poszerzania swoich horyzontów. Czasami też duża ilość wolnego czasu może przytłaczać i warto wtedy znaleźć coś, co może stać się naszą pasją. Oriflame jako marka z wieloletnim stażem oraz przyjazne środowisko w branży beauty oferuje odpowiedzi na te wszystkie potrzeby – dla każdego, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy zawodu. Zostań konsultantką i stań się niezależna finansowo, zagospodaruj produktywnie Twój czas i znajdź nową pasję, w której możesz nieustannie się rozwijać!

Jakie korzyści płyną z bycia konsultantką Oriflame?

Przede wszystkim jest to możliwość zarabiania na siebie poprzez “pracę na własny rachunek” i możliwość samodzielnego zarządzania czasem. To Ty decydujesz, ile pracujesz, w jakie dni oraz jak bardzo chcesz się postarać! Oriflame nie wywiera na Tobie stresującej presji ani nie narzuca na Ciebie dodatkowych zobowiązań finansowych. Ten niezwykły komfort pracy sprawia, że jest ona odpowiednia dla każdego. Sprawdzi się zarówno mamom, które wychowują dzieci w domu i potrzebują dodatkowego zarobku, jak i kobietom zatrudnionym na pełen etat, chcącym robić coś więcej. Nie trzeba mieć własnej działalności gospodarczej ani odłożonej dużej gotówki, a od niedawna możliwa jest również praca zdalna – klientki mogą składać u Ciebie zamówienia przez Internet, bez wychodzenia z domu!

Pracując jako konsultantka otrzymasz szereg korzyści, takich jak oferty specjalne, zarabianie 25% ze sprzedaży produktów, cenne nagrody za sprzedaż, darmowe szkolenia kosmetyczne i marketingowe (w formie on-line), a także wyjątkowy pakiet powitalny. Nie musisz być obeznana w branży beauty, ponieważ dzięki szkoleniom i naszym klubowym materiałom będziesz zawsze na bieżąco z trendami w kosmetyce i modzie. Nie ma żadnych kryteriów, które musisz spełnić, aby dołączyć do Oriflame . Wystarczą chęci i zapał do pracy, które z pewnością zostaną szybko wynagrodzone.

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.


Program Witamy dla nowych klubowiczów .

Twoje nagrody za regularne zamówienia

Program dobrowolny – tylko dla Nowych Klubowiczów i Konsultantów.

JAK TO ZROBIĆ BY ZAROBIĆ ?

1. ZAREJESTRUJ SIĘ w klubie Oriflame .

2. Zrób pierwsze zamówienie na potrzeby własne i najbliższych.

3. Używaj i promuj to co uważasz godne polecenia.

4. Zachęcaj innych aby zrobili to samo co TY, tworząc grupę: pkt. 1-3.

5. Wyznacz cel na DRODZE DO SUKCESU .

6. Zaplanuj realizację razem z opiekunem i działaj .

Dochód grupy zależny jest od wygenerowanego obrotu handlowego .

REJESTRACJA

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.