Święta to czas okazywania sobie czułości, pamiętania o bliskich i obdarowywania ich prezentami. Oferta świąteczna od Oriflame to wiele zestawów podarunkowych zapakowanych w piękne pudełka. Znajdziecie tu ofertę dedykowaną dla kobiet, dzieci i mężczyzn.

Seria kosmetyków Spiced Citrus to  produkty dla całej rodziny, pachnące świętami z dodatkiem cynamonu, mandarynek i kwiatu pomarańczy, która każdego wprowadzi w odpowiedni nastrój.

Zestaw kremów Tender Care zawierający trzy sztuki kremów z formułą zawierającą soczysty granat, delikatną różą i oryginalną wersją.

Eleganckie zestawy z perfumami, wodami perfumowanymi dedykowane dla pań

Znana i lubiana Marka Giordani Gold w świątecznej odsłonie zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta. Produkty zapachowe, pielęgnacyjne i rozbudowana linia kosmetyki kolorowej.

W ofercie dla panów znajdziecie zestawy z wodami toaletowymi, żelami i dezodorantami.

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy z serii Nov Age dostosowany do potrzeb skóry to idealny prezent dla pań i panów.

Zimowe wieczory umili domowe spa z wykorzystaniem serii Swedish Spa, złuszczające mydło, olejek do ciała i peeling solny.

Dla niemowląt od pierwszego dnia urodzenia i dla alergików polecamy linię Baby O. To produkty w 95% naturalne, zawierające czysty szwedzki olej owsiany.

Osoby dbające o odporność, zdrowie i szczupłą sylwetkę mogą sięgnąć po produkty Wellness By Oriflame: koktajle, suplementy diety dla całej rodziny, napój z błonnikiem probiotycznym i astaksantynę.

Do zakupów zachęcają też promocje cenowe. Oferta zawiera wiele selektywnych produktów, które teraz możesz kupić taniej – zaufaj szwedzkiej formule.

Korzystanie z zakupów online sprawi, że obdarowywanie będzie przyjemniejsze.

Jeśli chcesz kupować o 20%, taniej zarejestruj się do klubu i zrób sobie prezent.